9 czerwca uczniowie klasy drugiej spotkali się po raz ostatni w tym roku szkolnym by omówić książkę autorstwa Sary Gómez Aguilar, Roberta Garcia, Noemí Fernández Selva.
19 maja podczas spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki uczniowie klasy drugiej omawiali książkę autorstwa Kobi Yamady pt. “Próbowanie”
W kwietniu bohaterem spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki było wzorowe jajko.
Książka stanowiła pretekst do rozmowy o emocjach, życiowych priorytetach, stawianiu granic, a wreszcie – o szczęściu.
W marcu klubowicze DKK z klasy drugiej poświęcili czas lekturze autorstwa Toma Percivala.
“Starania Toli” stały się punktem wyjścia do dyskusji o radzeniu sobie w trudnych sytuacjach.
W lutym klubowicze z DKK dla dzieci spotkali się z “Niewidzialnym Jeremym”.
Styczniowe spotkanie DKK poświęciliśmy książce pt. “Zmartwienie Róży” i rozmowom o sposobach radzenia sobie z małymi i dużymi problemami.
Grudniowe DKK poświęciliśmy książce pt. “Operacja sprzedawca pierniczków”.
W połowie listopada członkowie Dyskusyjnego Klubu Książki spotkali się by omówić książkę Jorna Liera Horsta pt. “Operacja Mumia”.
Początkiem października klubowicze z DKK spotkali się by omówić książkę Pawła Beręsewicza pt. “Poczet Psujów Polskich”. Dofinansowano ze środków Instytutu Książki pochodzących z dotacji celowej MKiDN.
Początkiem roku szkolnego klubowicze z DKK spotkali się by omówić książkę Barbary Żołądek pt. “Pajączek Plączek”.
Dofinansowano ze środków Instytutu Książki pochodzących z dotacji celowej MKiDN.










