
Tydzień Bibliotek – START!
Drodzy Czytelnicy i Przyjaciele Biblioteki,
serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania Tygodnia Bibliotek, który rozpoczynamy w dniu dzisiejszym pod hasłem: „Biblioteka. Otwierasz. Odkrywasz”.
Biblioteka to miejsce pełne inspiracji, spotkań i niezwykłych historii. Wystarczy otworzyć książkę, by odkryć nowe światy, pasje, wiedzę i ludzi. To przestrzeń, w której każdy – niezależnie od wieku – może znaleźć coś dla siebie.
Z tej okazji przygotowaliśmy dla WAS wiele ciekawych nowości książkowych oraz aranżacji, które pozwolą wspólnie przeżywać radość czytania i odkrywania. Zachęcamy do odwiedzin oraz spędzenia czasu w serdecznej, pełnej życzliwości atmosferze.
Otwórz się na ….. książkę i odkryj coś wyjątkowego!
Czekamy na Was!
Zapraszamy do galerii zdjęć.




