Spotkanie DKK z książką ``Autograf za milion dolarów`` ONLINE - 12 maja 2020 godz. 10:00

Spotkanie DKK z książką "Autograf za milion dolarów" ONLINE

Za nami pierwsze spotkanie online z książką.

Tematem dyskusji była książka “Autograf za milion dolarów” autorstwa Rafała Witka z ilustracjami Magdy Wosik.

Razem z Gabrysią Bzik i Nilsonem Makówką wybraliśmy się do Paryża, aby rozwiązać surrealistyczną zagadkę…

Podczas spotkania rozmawialiśmy też o książkach, które obecnie czytamy. Wśród polecanych pozycji znalazł się cykl “Baśniobór” i “Dom tajemnic”.

Zapraszamy do biblioteki – obydwa cykle posiadamy w naszych zbiorach!

Autograf za milion dolarów(1)
Dyskusyjny Klub Ksiązki

To wszystko przez moje nazwisko! Gdybym nazywała się Gabrysia Grzeczniutka, to ludzie inaczej by mnie traktowali. Ale Gabrysi Bzik mogą się czepiać do woli. Dlatego ciągle ląduję na dywaniku u dyrektora. Któregoś razu wylądowałam tam z Nilsonem Makówką, kolegą z klasy. Od tego czasu trochę się kumplujemy. Łączą nas sprawy… jak by to powiedzieć… przygodowe.
Skutki uboczne brania udziału w konkursach radiowych bywają nieprzewidywalne! Człowiek wygrywa zwykłe bilety na wystawę, a ląduje w stolicy świata – i to z misją do wykonania. A raczej… do wykopania. W dodatku ta misja ma coś wspólnego z najbardziej zakręconym artystą, jakiego świat widział. I wszystko jasne, no nie?

ilustrator: Magda Wosik

żródło opisu i okładki: https://lubimyczytac.pl/ksiazka/261300/bzik-amp-makowka-przedstawiaja-autograf-za-milion-dolarow

3 sierpnia 2024 (sobota) Gminna Biblioteka Publiczna w Gołczy czynna od godz. 8:00 do 12:00.